Розробка сайту для вашого підприємства

      Веб-сайти перетворюються на основний інструмент комунікації зі споживачами та клієнтами. Це не лише надпотужний інструмент електронної комерції, але й рушій фактично будь-якого бізнесу. Саме завдяки Інтернету споживачі сьогодні мають доступ до інформації про товари та послуги, якими вони збираються скористатись. І навіть якщо зрештою користувач піде в магазин електроніки і купить там мобільний телефон чи пральну машину - це зовсім не означатиме, що вибираючи модель, він обійшовся без допомоги Інтернету. Як правило, перед цим проводиться пошук інформації та консультація не на одному сайті, чи форумі.

      Дехто побоюється, що ведення сайту може виявитися дуже недешевим задоволенням. Насправді ж ми сьогодні пропонуємо домен, хостинг та супроводження Вашого ресурсу за максимально доступними цінами.

      Найбільш відповідальним моментом є створення самого сайту. Від професійного підбору багатьох чинників буде формуватись його аудиторія та думка відвідувачів не тільки про Ваш сайт, але й про весь Ваш бізнес в цілому. Це Ваша візитна картка, тому розробку веб-ресурсу варто довірити професіоналам, які розроблять дизайн Вашої сторінки, зверстають, опублікують в Інтернеті, допоможуть підібрати доменне ім'я, зареєструють у величезній кількості Інтернет-каталогів та рейтингів, грамотно підберуть перелік ключових слів, за якими Вас будуть шукати через всім відомі пошукові сервери такі, як www.google.com, www.meta.ua, www.yandex.ru, www.rambler.ru, www.yahoo.com та багато ін. Від Вас потрібні лише дані про Ваш бізнес, решту ми зробимо за Вас.

      Ми також займаємось технічним і адміністративним супроводженням та підтримкою сайтів - Вам не потрібно знати ніяких технічних нюансів, не потрібні вміння та навики програмування для створення нових сторінок та редагування існуючих, ми все зробимо за Вас, інформація завжди буде оновленою та актуальною.

      Якщо Ви вирішили презентувати свій бізнес у всесвітній мережі Інтернет пишіть на адресу: info@komhaus.com.ua або дзвоніть (097)907-49-90.

      Перед тим, як остаточно прийняти рішення щодо розробки власного Інтернет сайту ознайомтеся з підказками для бізнесменів, які розмірковують над створенням корпоративного сайту (опубліковано на WWW.CNNMoney.com):
      1. Намагайтеся уникати прямої конкуренції. В он-лайн Вас легко порівняти з Вашими безпосередніми конкурентами, оскільки для цього варто лише набрати відповідну адресу у браузері. А отже це чудова можливість розповісти про ті види діяльності, які вдаються Вам краще, ніж Вашим колегам.
      2. Завоюйте довіру. Це особливо важливо для невеликих і не дуже відомих компаній. Наприклад, для сімейного ресторану, який знаходиться на ринку вже декілька років, але про який знає не так вже й багато шанувальників. Ведення успішного корпоративного сайту може залучити до ресторану нових відвідувачів і вони будуть переконані, що відкрили для себе справжнісіньку перлину.
      3. Надавайте цінну інформацію. Стежте за тим, щоб Ваша цільова аудиторія могла відшукати на сайті інформацію, яка її цікавить.
      4. Максимально спростіть механізм надання послуг. Кожен власник малого бізнесу щось продає: продукт, сервіс чи ідею. Навіть невелика лікарня, яка, здавалося б, не може запропонувати чогось вартісного, може надавати своїм користувачам дані щодо зареєстрованих пацієнтів і час їхнього приходу до лікарні. Таким чином вдасться позбавитися від черг перед кабінетами.
      5. Спростіть стосунки зі споживачами. Листування, замовлення сервісів чи продуктів - все це може здійснюватися в режимі он-лайн.
      6. Намагайтеся підвищити задоволеність споживачів. Ви намагаєтеся створити бізнес, а не просто підвищити продажі. Тому підтримуйте поінформованість своїх споживачів, намагайтеся підвищити рівень їхньої задоволеності. Тоді вони з радістю принесуть Вам додаткові кошти.
      7. Розповсюджуйте інформацію про себе в межах країни та всього світу. Коли ви володієте веб-сайтом - основна перевага полягає в тому, що інформація, розміщена на ньому, доступна практично з будь-якої точки світу. І цим гріх не користуватися.
      8. Збирайте дані про споживачів. Все, що ви робите в бізнесі, базується на Вашому розумінні споживача. Дані про Вашого користувача, які надходять з Інтернету, можуть розповісти, звідки він прийшов на ваш сайт, куди пішов та багато іншого.
      9. Розповсюджуйте бренд. За законами фізики Ваш магазин обмежується стінами будинку, в якому він розміщений. Проте, на веб-сайт ці закони не розповсюджуються. З його допомогою Ви можете відшукати покупців у будь-якій точці світу.
      10. Пам'ятайте, що онлайн-трафік легко перетворюється у оффлайн-трафік. Незалежно від того, в якому бізнесі Ви працюєте, збільшення онлайн-трафіку призведе до зростання відвідувачів Вашого магазину чи фірми - тобто до підвищення ваших прибутків.