Відеоспостереження - одне з найбільш ефективних технічних засобів. Воно забезпечує безпеку об'єкту і дає можливість його повноцінного контролю і моніторингу.

imageСучасні цифрові системи відеоспостереження відрізняються функціональністю, малими габаритними розмірами і універсальністю. Вони дозволяють швидко встановити відеоконтроль за об'єктом будь-якої складності, при цьому багато подібних систем може обслуговувати середній користувач ПК.

основою системи є камери відеоспостереження: звичайні і купольні безпровідні відеокамери, поворотні відеокамери Speed Dome, для зовнішньої установки і установки усередині приміщень. Устаткування відеоспостереження не обмежується тільки відеокамерами. Ключове значення в системі мають відеореєстратори (пристрій запису і архівації інформації), не менш важливо і надійне комутаційне устаткування, монітори і інші елементи системи.

В якості записуючого пристрою, на даний час, використовуються цифрові відеореєстратори (DVR) або звичайні комп'ютери зі встановленою у них платою відеозахоплення. Плюси цифрової обробки і запису відеоінформації безперечні. На відміну від аналогових систем відеореєстратори вже включають функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і так далі Сучасні цифрові відеореєстратори почали широко забезпечуватися мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати записуване відеозображення для віддаленого перегляду за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, використовуючи персональний комп'ютер, по протоколу TCP/IP. Такі ж можливості має і звичайний персональний комп'ютер зі встановленою в нього платою відеозахоплення і мережевою картою.

imageІнновації не обмежилися тільки системами на основі цифрових відеореєстраторів і персональними комп'ютерами з платами відеозахоплення. Зовсім недавно виникла життєздатна альтернатива - системи мережевого або IP-відеонагляду, основою для яких є IP-камери. Вони не вимагають прокладки спеціальних проводів для аналогового сигналу передача відеозображення здійснюється безпосередньо через мережеву інфраструктуру, побудованою на основі мережевого протоколу IP, і контролюється з будь-якого комп'ютера, що має доступ до мережі і спеціальне програмне забезпечення. На даний момент IP камери за ціною набагато перевищують вартість аналогових камер, але, зберігаючи такий темп розвитку виробництва, незабаром вони стануть доступнішими.

запропоноване нами устаткування випробуване на практиці при численних установках в різних умовах. Висококваліфіковані інженери і монтажники допоможуть знайти рішення в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації.

image

В світових рейтингах бренд Samsung входить в двадцятку найбільш відомих. На ринку України продукція корпорації Samsung з'явилася на початку 90-х і міцно зайняла своє гідне місце серед інших виробників високотехнологічної техніки.

Лінійка систем охоронного устаткування Samsung Techwin досить широка. Вона містить все необхідне для створення повноцінної системи відеоспостереження: відеокамери, пристрої цифрової реєстрації різні мережеві рішення, об'єктиви, аксесуари.

По статистиці різні розкрадання у сфері підприємств торгівлі і громадського харчування можуть досягати 5% від загального товарообігу. Це чимала цифра. Для того щоб мінімізувати ці втрати, необхідна установка спеціалізованого устаткування для забезпечення охорони і безпеки. Найбільш ефективна в цьому плані установка системи відеоспостереження.

Типова система відеоспостереження для торгової установи складається з декількох камер підключених до спеціалізованого записуючого пристрою - відеореєстратора.

image

Альтернативу аналоговим камерам складають IP-камери, які є набагато конкурентно спроможними.
В якості устаткування ми пропонуємо цифрові IP-камери виробництва D-Link, які є ідеальним рішенням для дому і малого офісу, а також мають найкраще співвідношення ціна / якість.

Можливості таких камер:
  • запис відео з високою роздільною здатністю;
  • можливість запису реального відео з 30кадрів/сек;
  • можливість роботи камер в безпровідній мережі (WiFi) що дозволяє їх встановлення без прокладання кабелів;
  • можливість перегляду архіву, реального відео через інтернет в будь-якій точці планети.

  • Типова система відеоспостереження для торгової установи складається з декількох IP-камер (провідних або безпровідних - WiFi) D-link підключених до стандартної комп'ютерної мережі в якій є сервер, який в свою чергу налагоджений на запис архіву.

    Детальну інформацію по устаткуванню можна отримати звернувшись до менеджерів ЦІТВ "Komhaus" за тел. 3-6665, (097)907-49-90.